چرخ خیاطی خانگی

چرخ خیاطی خانگی از انواع چرخ خیاطی است که برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تقریبا در تمام خانه ها یک چرخ خیاطی از نوع خانگی وجود دارد. چرخ خیاطی خانگی می تواند برای انجام دوخت های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. دوخت های مختلف در این نوع چرخ خیاطی به موجب پایه های مختلف دوخت صورت می گیرد. 

هرچه قدر قابلیت های چرخ خیاطی افزایش پیدا کند، قیمت چرخ خیاطی نیز افزایش می یابد. قیمت چرخ خیاطی خانگی معمولا در مقایسه با قیمت چرخ خیاطی صنعتی معمولا کمتر است. البته امروزه نمونه های از چرخ خیاطی طراحی و تولید شده اند که به آنها چرخ خیاطی کامپیوتری گفته می شود. چرخ خیاطی خانگی کامپیوتری دارای قیمت بالایی می باشند. 

چرخ خیاطی خانگی

این نوع چرخ خیاطی دارای قابلیت اتصال به اینترنت است. چرخ خیاطی خانگی در برندهای مختلفی وجود دارد. بسته به برند نیز گاها قیمت چرخ خیاطی متفاوت است. در گذشته چرخ خیاطی به صورت مکانیکی وجود داشته و با نیروی دست کار می کردند. اما امروزه همانطور که گفته شد انواع چرخ خیاطی کامپیوتری به وجود آمده اند که کار را برای ما بسیار آسان کرده اند.

ابعاد چرخ خیاطی خانگی در قیاس با انواع صنعتی آن کوچکتر است و دارای وزن کمتری نیز می باشد از این رو می توان آمن را راحت تر جابه جا کرد. موتور در این نوع چرخ خیاطی نسبتا کم قدرت تر می باشد و برای حجم کار زیاد مناسب نمی باشد. در فروشگاه اینترنتی چرخ خیاطی تمام انواع چرخ خیاطی به فروش می رسد. دراین بخش شما می توانید به خرید چرخ خیاطی خانگی با برندها و کارایی های مختلف بپردازید.