چرخ خیاطی سردوز

چرخ خیاطی سردوز یکی از مدل های رایج چرخ خیاطی صنعتی است که به دلیل کاربرد فراوانی که دارد آن را در یک دسته بندی جداگانه قرار دادیم. این نوع چرخ خیاطی دارای ساختای متفاوت نسبت به سایر انواع چرخ خیاطی است و دوخت آن به صورت زیگزاگ می باشد. البته برخی از انواع چرخ خیاطی خانگی نیز با استفاده از پایه مخصوص قادر به انجام دوختی مشابه با چرخ خیاطی سردوز می باشند. 

وظیفه چرخ خیاطی سردوز ، دوخت لبه ها و کناره های پروژه است که موجب بهبود زیبایی و تمیزی دوخت انجام شده، می شود. از چرخ خیاطی سردوز نمی توان برای دوخت بخش هایی غیر از لبه کار استفاده کرد. زیرا ساختار این چرخ خیاطی بدین صورت طراحی شده است. 

چرخ خیاطی سردوز

چرخ خیاطی از نوع سردوز ، با عنوان چرخ خیاطی overlock هم شناخته می شود. برخی از افراد برای انجام دوخت سردوز در منزل نیز از این نوع چرخ خیاطی استفاده می کنند. رنج قیمت چرخ خیاطی سردوز بسته به اندازه و نوع این چرخ خیاطی متغیر است . علاوه بر این تعداد نخ نیز در قیمت چرخ خیاطی از نوع سردوز اثر می گذارد. 

در این بخش از فروشگاه اینترنتی چرخ خیاطی شما می توانید با مقایسه انواع مختلف چرخ خیاطی ، بهترین نمونه چرخ سردوز را متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید. علاوه بر این در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با کارشناسان ما در شرکت چرخ خیاطی تماس حاصل فرمایید تا در خرید چرخ خیاطی مناسب و کاربردی شما را راهنمایی کنند.