چرخ خیاطی صنعتی

یکی از انواع چرخ خیاطی که بسیار پرکاربرد است و برای حجم کار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، چرخ خیاطی صنعتی است. چرخ خیاطی صنعتی بیشتر در کارگاه ها و شرکت های نساجی مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب برای حجم کار بالا می باشد.

میزان مصرف برق در این نوع چرخ خیاطی نسبت به انواع چرخ خیاطی خانگی بیشتر است، در مقابل سرعت و توان دوخت چرخ خیاطی صنعتی بیشتر از انواع خانگی چرخ خیاطی است. چرخ خیاطی صنعتی خود بسته به نوع مصرف آنها دارای انواع مختلفی است، که به عنوان بری از آنها می توان به چرخ خیاطی سردوز ، چرخ خیاطی راسته دوزی و غیره اشاره کرد. 

چرخ خیاطی صنعتی

چرخ خیاطی صنعتی به طور معمول در ابعاد بزرگتری تولید و طراحی می شود. برخی از انواع پارچه ها تنها با استفاده از چرخ خیاطی صنعتی قابل دوخته شدن می باشند. برای مثال برای دوخت کیسه ها باید از انواع مخصوص این چرخ خیاطی با عنوان چرخ خیاطی سرکیسه دوزی استفاده کرد. 

هر یک از انواع چرخ خیاطی صنعتی دارای کاربرد مشخصی هستند. برای مثال چرخ خیاطی سردوز برای دوخت لبه های پارچه مورد استفاده قرار می گیرد هدف استفاده از این نوع چرخ خیاطی معمولا به منظور ایجاد دوخت نهایی مرتب و تمیز می باشد. از انواع چرخ خیاطی راسته دوزی نیز برای دوخت های صاف و مستقیم استفاده می شود. 

در فروشگاه اینترنتی چرخ خیاطی ، انواع چرخ خیاطی از جمله چرخ خیاطی صنعتی ارائه می شود که شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به خرید چرخ خیاطی مورد نظر خود بپردازید. با توجه به قدرت و قابلیت های چرخ خیاطی صنعتی ، معمولا قیمت چرخ خیاطی صنعتی در مقایسه با انواع چرخ خیاطی خانگی ، معمولا گران قیمت تر می باشد. از این رو توصیه می شود اگر شما نیاز به یک چرخ خیاطی برای انجام دوخت های گاه به گاه و به صورت تفننی دارید، به خرید چرخ خیاطی خانگی بپردازید.